Δύο νίκες δύο ήττες στο βόλεϊ

Και μαθηματικά εξασφάλισε τη συμμετοχή της στα μπαράζ ανόδου στη Β΄εθνική κατηγορία η ανδρική ομάδα βόλεϊ της ‘Αθηνάς’ παρά την ήττα της στην Πεύκη από τον Α.Ε. ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ με σκορ 1-3 σετ.

Πολύ σημαντική για την πρόκριση στο ‘final four’  νίκη των κορασίδων με αντίπαλο τον Φ.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ στην Πεύκη με το καθαρό σκορ     3-0 σετ.

Νίκη και για τις παγκορασίδες ‘1’ στην Πεύκη επί του ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ με σκορ 3-1 σετ.

Ένας κερδισμένος βαθμός για της γυναίκες της ‘Αθηνάς’ από την ήττα τους με την Α.Ε. ΓΚΡΑΒΑΣ με σκορ 2-3 σετ στην Πεύκη, που δυστυχώς συνοδεύτηκε από τον τραυματισμό στο γόνατο της Μαριεύας Σραματίου στο τρίτο σετ. Την Παρασκευή θα υποβληθεί σε μαγνητική τομογραφία όπου θα διαπιστωθεί η σοβαρότητα του τραυματισμού και ο τρόπος της θεραπείας του.