Δύο νίκες δύο ήττες στο βόλεϊ

Ένα μόλις βαθμό  στους έξη αγώνες που υπολείπονται μέχρι τη λήξη του πρωταθλήματος της τοπικής κατηγορίας ανδρών στο βόλεϊ χρειάζεται η ομάδα μας για να εξασφαλίσει και μαθηματικά τη συμμετοχή της στα μπαράζ ανόδου στη Β΄εθνική κατηγορία, μετά και τη νίκη της επί του ΓΣ ΚΥΨΕΛΗΣ με 1-3 σετ. Βρίσκεται στη 3η θέση του πίνακα με 40 βαθμούς, ισόβαθμη με τη ‘ΒΑΡΗ’ ενώ ο πέμπτος της βαθμολογίας έχει 25 και πέντε αγώνες.

Με τρίτη συνεχόμενη νίκη συνέχισαν και οι παγκορασίδες ‘2’. Επικράτησαν εύκολα του Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ με 3-1 σετ στην Πεύκη, αφού προηγήθηκαν με 2-0 σετ.

Τέλος την ήττα με 3-0 σετ στην Κερατέα από τον ομώνυμο Γ.Σ. γνώρισαν οι γυναίκες και με το ίδιο σκορ ηττήθηκαν και οι παγκορασίδες ‘1’ στα Μελίσσια από τον πολύ δυνατό ‘ΦΟΙΒΟ’.