Άνδρες και γυναίκες έχασαν από τον Α.Σ. Παπάγου στο βόλεϊ

Στην πρώτη τους αναμέτρηση για το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής κατηγορίας στο βόλεϊ, τόσο η ανδρική ομάδα μας (15-25, 15-25, 17-25) όσο και η γυναικεία (25-15, 25-21, 25-13), με χαμηλές αποδόσεις, έχασαν από τον Α.Σ. Παπάγου με 3-0 σετ.

‘ΑΝΔΡΕΣ’ (Σούμπασης): Αντωνόπουλος, Καλύνης, Φραγκάκος, Ηλιόπουλος, Χριστόπουλος, Σημαντήρης, Μπαλούγιας, Μιχαλάτος, Μενελάου, Μαργαρίτης, Κωστόπουλος, Κουτρούλης, Λεβαντινός.

‘ΓΥΝΑΙΚΕΣ’ (Σούμπασης): Μιχαλοπούλου, Σανιώτη, Μαράτου, Βασιλοπούλου, Γιαννιτσοπούλου, Δημητροπούλου, Λεκατσά, Κοκλανάκη, Κυριαζή, Μεσαρετζίδη, Πανταζοπούλου, Σταματίου, Τομαρά.

Τέλος στα αναπτυξιακά είχαμε νίκη με 3-0 σετ (25-11, 25-16, 25-21) για τα κορίτσια Κ18 στον πρώτο τους αγώνα με αντίπαλο το Μελισσιακό και ήττα για τα κορίτσια Κ18 εκτός συναγωνισμού από την ΑΕΚ με 3-0 σετ (26-24, 25-19, 25-20) στον δεύτερο αγώνα τους.